Aleksandra Król i Tomasz Szołdrowski w Winiarni Sądeckiej! Październikowe koncerty w wyjątkowym miejscu. Zapraszamy!

Przed nami prawdziwie nostalgiczny okres. Coraz krótsze dni, zima tuż, tuż. Nie ma lepszego sposobu na rozgrzanie się i wypełnienie tych jesiennych wieczorów muzyką na żywo. Jeśli jesteście gotowi na niezapomniane popołudnia pełne emocji i wspaniałej muzyki, to koniecznie odwiedźcie Winiarnię Sądecką! W październiku czeka tam na Was szereg koncertów i spotkań.

Już w ten piątek (13 października) zapraszamy na koncert Aleksandry Król, uczestniczki programu „The Voice of Poland”. Artystka ta zdobyła serca widzów swoim niezwykłym talentem i charyzmą. Teraz będziecie mieli okazję zobaczyć ją na żywo w kameralnej atmosferze Winiarni Sądeckiej.

Jeśli jeszcze nie macie planów na ten dzień, koniecznie zarezerwujcie sobie czas na to wydarzenie. Będzie to nie tylko okazja do wysłuchania utalentowanej wokalistki, ale także świetna okazja do spędzenia czasu w towarzystwie przyjaciół i bliskich.

Nie tylko 13 października warto odwiedzić Winiarnię Sądecką, ponieważ 27 października na naszej scenie pojawi się także Tomasz Szołdrowski. Ten uzdolniony, sądecki artysta obiecuje dostarczyć niezapomnianą dawkę emocji i niepowtarzalnych brzmień swojej muzyki. To kolejny muzyczny akcent, który będzie wart Waszej uwagi i z pewnością sprawi, że październik w Winiarni Sądeckiej będzie miesiącem pełnym muzycznych przeżyć.

Winiarnia Sądecka to nie tylko miejsce z doskonałą muzyką, ale również z wyjątkowym jedzeniem. Podczas wydarzeń możecie skosztować przysmaków przygotowywanych przez kucharzy. Nie ma więc lepszego miejsca na spędzenie jesiennego wieczoru niż Winiarnia Sądecka. Muzyka na żywo, pyszne jedzenie, i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko czeka na Was w tym uroczym miejscu.

Pamiętajcie, że ilość miejsc na koncerty jest ograniczona dlatego nie zwlekajcie z rezerwacją. Zaplanujcie wieczór pełen muzyki i smaków w Winiarni Sądeckiej i cieszcie się październikiem na najwyższym poziomie!

Rezerwacje
Winiarnia Sądecka
Rynek 10, Nowy Sącz
Tel. 570 701 601, @: winiarnia@winiarniasadecka.pl
www.WiniarniaSadecka.pl

Winiarnia Sądecka koncerty
Przewiń do góry