Zaopatrzeniu w wina i alkohole mocne na wesela lub imprezy firmowe i okolicznościowe.

Jesteś w trakcie organizowania wesela? Zastanawiasz się jak obliczyć ilość alkoholi lub mocnych win? A może nie masz czasu jeździć po sklepach i szukać idealnego wina czy wódki w Twoim budżecie? Nasze wykwalifikowane sommelierki przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę wszystkich alkoholi, by zaoszczędzić Twój cenny czas!

Przygotowanie zestawów prezentowych i świątecznych.

Chcesz podziękować swoim pracownikom i kontrahentom? Docenić ich pracę i poświęcenie? A może szukasz prezentu na wesele, Dzień Matki czy Walentynki? Przyjdź, przedstaw swoje preferencje i budżet, a my znajdziemy idealne wino lub zestaw win na prezent i od razu je zapakujemy!

Organizacja wydarzeń prywatnych.

Wieczór panieński? Zbliżają się urodziny? Rocznica? W końcu przyjechali w odwiedziny znajomi i rodzina? Nie chcesz zajmować się organizacją i zakupami? O nieee… jeszcze gotowanie, a potem sprzątanie.

Oddaj nam tą część roboty, a my zostawimy dla Ciebie tylko przyjemność spędzania czasu ze znajomymi. Spotkanie w małym gronie przyjaciół, kiedy nie będziesz musiał martwić się o szczegóły.

Dopasujemy ofertę do Twoich upodobań. Czy to wino, czy to alkohol mocny, przekąski czy posiłki na ciepło – kwestia do załatwienia. Czekamy na telefon!

Organizacja wydarzeń firmowych.

Odkąd pamiętasz wszystkie imprezy firmowe odbywają się w tym samym miejscu, a ich schemat niczym Cię już nie zaskakuje? Winiarnia Sądecka to idealne miejsce, by odmienić rutynę. Przygotujemy prowadzoną przez sommeliera degustację na wybrany przez Ciebie i Twoich współpracowników temat.

Dzisiaj degustujemy Valpolicellę… Następnym razem chcesz degustację z opowieścią o winach z Ameryki czy Francji? A może wina wzmacniane? Nie ma problemu. W naszej Winiarni za każdym razem będzie inaczej i poznasz mnóstwo różnych ciekawostek! Zamów degustację win, których jesteś ciekaw, a my zrobimy resztę.

Degustacje grupowe.

Lubicie wina musujące? A może wolicie białe? Czy tylko półwytrawne? Czerwone? Degustacja komentowana pięciu win…. może lepiej siedmiu? Zadzwoń do nas, a przygotujemy ofertę dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Nietypowe urozmaicenie imprez prywatnych.

Przewiń do góry